Informace

„Pravidla golfu – Rychlý přehled. Praktický průvodce pro použití na hřišti“, Yves C. Ton-That, 52 stran, 180+ barevných ilustrací, spirálová vazba

ISBN 978-3-906852-32-4
EUR 14.95

Pravidla golfu – Rychlý přehled 2019

Praktický průvodce pro použití na hřišti

• Vítěz mnoha ocenění
• Bestseller 2 miliony kopií
• Doporučeno golfovými asociacemi

Od roku 2019 platí po celém světě nová pravidla golfu. Je to největší revize pravidel za posledních víc jako 30 let. „Pravidla Golfu Rychlý Přehled“ vám poskytuje jednoduchý souhrn o všech změnách, aby stě mohli plně využít všech výhod nových postupů při uplatňovaní úlevy.

Šikovný vodě odolný průvodce pravidly je nejprodávanější golfovou knihou na světě - vítězem vícerých ocenění, odporoučený golfovými asociacemi a s víc jako 2 miliónů prodanými kopiemi. Každou otázku budete mít zodpovězenou za pár sekund i s pomoci ilustrací, které vám zaručeně pomohou na první pohled určit správný postup. Pravidla sou vysvětlené v srozumitelném jazyku na základě konkrétních golfových situací. Kniha je dále rozdělena na sekce pomoci indexových karet, které odpovídající standardní hře golfu: „Odpaliště“, „Pole (fervej, raf)“, „Bankr (písková překážka)“, „Trestná zóna“ atd. Tato kniha jednoducho patří do každého golfového bagu.

back

How it works