Informácie

„Pravidlá golfu – Rýchly prehľad 2019. Praktický sprievodca pre použitie na ihrisku“, Yves C. Ton-That, 52 strán, 180+ farebných ilustrácií, špirálová väzba
ISBN 978-3-906852-33-1
EUR 14.95

Pravidlá golfu – Rýchly prehľad 2019

Praktický sprievodca pre použitie na ihrisku

•    Víťaz mnohých ocenení
•    Bestseller 2 milióny kópií
•    Odporúčané golfovou asociáciou

Od roku 2019 platia po celom svete nové pravidlá golfu. Je to najvýznamnejšia revízia pravidiel za posledných viac ako 30 rokov. „Pravidlá Golfu Rýchly Prehľad“ vám poskytuje jednoduchý súhrn o všetkých zmenách, aby ste mohli plne využiť všetky výhody nových postupov pri uplatňovaní úľavy.

Šikovný vode odolný sprievodca pravidlami je najpredávanejšou golfovou knihou na svete - víťazom viacerých ocenení, odporúčaný golfovými združeniami a s viac ako 2 milióna predanými kópiami. Každú otázku budete mať zodpovedanú za pár sekúnd aj s pomocou ilustrácií ktoré vám zaručene pomôžu na prvý pohľad určiť správny postup. Pravidlá sú vysvetlené v zrozumiteľnom jazyku na základe konkrétnych golfových situácií. Kniha je ďalej rozdelená na sekcie pomocou indexových kariet, ktoré zodpovedajú štandardnej hre golfu: „Odpalisko“, „Pole (fervej, raff)“, „Piesková prekážka (banker)“, „Trestná zóna“ atď. Táto kniha jednoducho patrí do každého golfového bagu.

back

How it works